bilgi@yilmazozdemir.com
+90 (532) 263 51 34
İstanbul, TÜRKİYE
Kısaca Hakkımda; 1993 yılından beri kendi şirketi olan Ōzdemir Model Dōküm Kalıp Yedek Parça San. Ve Ltd. Şti´nin Yōnetim Kurulu Başkanlığı´nı yapmaktadır. Ayrıca Kast Dost A.Ş´nin yōnetim kurulu üyesi ve Beşiktaş Spor Kulübü kongre üyesidir.
Siteye Eklenen Son Resimler
Web Sayfama Hoşgeldiniz 'Adil olun. Her işte, her konuda, her fırsatta ve herkese karşı adil olun'
YILMAZ ŌZDEMİR HAKKIMDA

1972 Kastamonu / Bozkurt doğumludur. Beykoz´da ikamet etmektedir.

Bilgisayar Mühendisi olan Ōzdemir, İşletme Ekonomisi ve Stratejik Pazarlama Yōnetimi alanında yüksek lisans yapmıştır.

Bazı ōzel üniversiteler ile ´Dünyada Geleceğin Teknolojisi Alternatif Enerji´ projeleri geliştirmekte olup, teknik meslek liselerine, ana sanayiye ara eleman yetiştirme konusunda da destek brifingleri vermektedir.

İSO ve İTO Meslek Grubu üyeliği bulunmakla birlikte çeşitli STK´larda başkan ve yōnetici olarak gōrev yapmış ve yapmaktadır. Bazı ´İnovasyon ve Teknoloji´ OSB´lerinde de Kurucu Müteşebbis Heyet Üyeliği gōrevlerine devam eden Ōzdemir´in siyasi hayatı Refah Partisi ile başlamış olup, 2002´de Ak Parti ile devam etmiştir. Partinin ilçe teşkilatlarında yōnetim kurulu üyeliği ve ilçe başkan yardımcılığı gōrevlerinde bulunmuştur.

Beykoz Belediyesi´nde (2014-2019) Meclis Üyeliği yapmıştır. Beşiktaş JK Kongre üyesi olan ve çeşitli dergilerde ve yerel basında güncel konuların yanı sıra Sanayi, Teknoloji ve Bilim alanlarında da yazılar yazmaktadır.

Sanayici olan Yılmaz Ōzdemir, Ōzdemir Model ve Ōzdemir Grup Şirketleri´nin yōnetim kurulu başkanıdır. Orta derecede İngilizce bilen Ōzdemir evli, Muhammet Burak ve Sakine Rumeysa adında iki çocuk babasıdır.

 

Mail: yilmazozdemir@ozdemirmodel.com

Cep: (532) 263 51 34

YILMAZ ŌZDEMİR   Copyright © 2013 -2022  |  www.yilmazozdemir.com  |  bilgi@yilmazozdemir.com

Web Sitesi Hizmeti